Bloga i portal podróżniczy Podróże zŁukaszem, czytałam od dłuższego czasu, zbierając informację przed rodzącą się myślą o podróży do Stanów.

Kiedy już kupiliśmy bilety, napisałam do p.Łukasza zapytanie, czy podjąłby się zaplanowania trasy naszej dwutygodniowej podróży po zachodnim wybrzeżu Stanów (podając tylko jej początek i koniec). Pan Łukasz wypytał mnie czy jest coś, co na pewno chcemy zobaczyć, co nas interesuje itp, aby atrakcje na trasie dopasować pod nasze potrzeby. Materiał, który otrzymałam, przerósł moje oczekiwania. Otrzymałam „przewodnik”, w którym każdy dzień opisany jest bardzo ciekawie, a zwięźle. Do każdego dnia dostaliśmy mapę obrazującą trasę wraz ze wszystkimi punktami pośrednimi. Dla każdego miejsca otrzymaliśmy też kilka propozycji noclegu.

Pan Łukasz pokusił się również o nagranie do każdego dnia osobistego komentarza głosowego, który będzie dla nas wspaniałym wprowadzeniem w kolejny dzień podróży. Jest to kilka cennych wskazówek i opowieści o miejscach, które danego dnia będziemy mieli okazję zobaczyć.

Jestem przekonana, że jeszcze nie jedną podróż z wielką przyjemnością przygotuję we współpracy zŁukaszem. Polecam każdemu z Was, bo na prawdę warto.

Autorzy:Marta

Komentarze

Komentarze wyłączone.