Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami! Jesteśmy autorami jednej z najlepiej pozycjonowanych stron podróżniczych w Polsce, którą odwiedza 300 tys. unikalnych użytkowników rocznie. Podpowiadamy, które miejsca warto odwiedzić, jak przygotowywać się do wyjazdu i na co zwracać uwagę podczas podróży. Tworzymy wartościowe, wysoko pozycjonowane artykuły, angażujące filmy i publikacje w mediach społecznościowych, a także własne grupy podróżnicze, zrzeszające tysiące podróżników.

 

blog podróżniczy współpraca

To my – Marta i Łukasz 🙂

Portal zLukaszem.pl w liczbach

Nasz portal dostarcza odbiorcom wartościowy content – pełen rzetelnych i przydatnych informacji. To wpływa na wysokie pozycjonowanie artykułów. Znakomita większość naszych przewodników znajduje się w TOP 5 wyników dla często wyszukiwanych fraz podróżniczych, jak np. „Lizbona co zobaczyć”, „San Francisco atrakcje”, czy „Meksyk przewodnik”.

 

Oto nasze aktualne statystyki miesęczne:

41000

Sesje

29000

Unikalni użytkownicy

130

Śr. czas zaangażowania (sek.)

Nasz aktywność w social mediach

Prowadzimy kanał YouTube i wiele naszych filmów zajmuje wysokie pozycje w wyszukiwarce, uzyskując dziesiątki tysięcy wyświetleń. Przykładem jest film o Pafos (75 K), Bari (56 K) i wiele innych. Stajemy się też aktywni w mediach społecznościowych. Odkąd publikujemy rolki z podróżniczymi ciekawostkami i rekomendacjami, profile stale się rozwijają. Przy wspólpracach, jesteśmy otwarci na promowanie materiałów – tak, aby zwiększać zasięg i zawężać grupę odbiorców do określonych zainteresowań.

 

Oto nasze aktualne statystyki miesęczne:

30000

Zasięg

3600

Obserwujących

27000

Zasięg (ER ok. 5%)

2000

Obserwujących

7900

Obserwujących zLukaszem

34000

Członków grupy o Meksyku 🇲🇽

23000

Członków grupy o USA 🇺🇸

2200

Członków grupy o Australii 🇦🇺

Dotychczasowe współprace

Blog podróżniczy - nasze współprace

Oto nasi stali partnerzy, których usługi promujemy regularnie. Przy pojedynczych projektach współpracowaliśmy z takimi markami jak Allegro, Itaka, e-Horyzont, Peru Hop oraz z restauracjami i miejscami noclegowymi w różnych krajach świata, również w Polsce. Merytorycznie współpracujemy z Instytutem Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ oraz Center For American Studies.

 

Jak możemy współpracować?

Zależy nam na utrzymaniu wysokiej jakości treści i szczerości względem odbiorcy, dlatego jesteśmy otwarci na promocję usług i produktów, które pokrywają się z tematyką naszych działań i które wcześniej sami możemy przetestować.

Chcemy wspierać Twoje działania content marketingowe i razem realizować zakładane cele – wizerunkowe, sprzedażowe lub link-buildingowe. Form, w których możemy współpracować, jest wiele. Zarówno w ramach tej strony, kanału YouTube czy w mediach społecznościowych. Zapraszamy do kontaktu, aby ustalić szczegóły.

 

Przykładowe formy współpracy

  • Promocja destynacji, atrakcji, miejsc noclegowych. Chętnie odwiedzimy dane miejsce i pokarzemy je w naszych materiałach. Takie współprace nawiązujemy zwykle za granicą, choć z ogromną przyjemnością promujemy też miejsca w Polsce!
  • Recenzje produktów i usług. Chętnie przedstawimy podróżnikom to, co masz do zaoferowania. Sprzęt turystyczny, usługi transportu, wycieczki i znacznie więcej. Tego typu współprace realizowaliśmy zarówno w Polsce, jak i na krańcach świata, na przykład w Peru.
  • Udział gościnny – jeśli prowadzisz własny program, podcast, czy wydarzenie i chcesz, żebyśmy byli Twoimi rozmówcami, zapraszamy do umówienia terminu. Przykładem takiej współpracy jest wykład podczas szkoły letniej Center For American Studies czy wywiad dla getFindia.

 

Kontakt

Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły naszej współpracy. Możesz wypełnić poniższy formularz lub napisać do nas bezpośrednio: kontakt@zlukaszem.pl


 

Autorzy:Marta

Komentarze

Dodaj komentarz

Array