Możemy dla Ciebie stworzyć plan podróży po USA. Projektujemy spersonalizowane trasy zwiedzania Stanów Zjednoczonych, pomagamy w szukaniu noclegów i podpowiadamy, co zobaczyć w Ameryce. Napisaliśmy już wiele indywidualnych planów – od krótkich wycieczek po Nowym Jorku, przez road-tripy po zachodzie lub wschodzie USA, aż po 5-tygodniowe wyprawy po całym kraju. Na tej stronie poznasz opinie na ich temat. Wierzymy, że dzięki naszemu wsparciu, również Twoja podróż po USA będzie niezapomniana.

 

Planujesz podróż po USA na własną rękę i chcesz, żeby była dobrze zaplanowana? Chętnie pomożemy!

 

Plan podróży po USA

To my – Marta i Łukasz 🙂

 

Jak tworzymy plan podróży po USA?

Nasze plany zwiedzania są spersonalizowane. Dostosowujemy je do Twoich zainteresowań, marzeń i oczekiwań – tak, aby podróż po USA faktycznie była wyjątkowa. Oto, jak w praktyce będzie wyglądać przygotowanie Twojego planu:

  • Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach – na czym Ci zależy, czym się interesujesz, jak lubisz podróżować.
  • Na tej podstawie przygotujemy ogólne założenia podróży. Jeśli przypadną Ci do gustu, zaczniemy planowanie.
  • Najpierw podpowiemy, gdzie warto zarezerwować noclegi, bo to pod nie będziemy układać każdy dzień zwiedzania.
  • Ostatni, a zarazem najważniejszy etap to praca nad szczegółowym planem. Otrzymasz go od nas w uzgodnionym terminie, w wygodnej formie. Wydrukuj lub pobierz na telefon i zabierz ze sobą w podróż po USA!

 

Co będzie zawierać Twój plan zwiedzania?

Trasę zwiedzania na każdy dzień. To najważniejsze 🙂 Twój plan podróży po USA ułożymy w przemyślany sposób i zadbamy, aby każdy dzień był niezapomniany. Trasę przedstawimy punkt po punkcie, atrakcja po atrakcji, opisując po kolei każde miejsce i zaznaczając je na mapach. Oto przykład.
Opis transportu. Niezależnie od tego, czy danego dnia będziesz korzystać z metra, autokaru, pociągu, czy wynajętego samochodu, w planie znajdziesz informacje na temat tego skąd, dokąd i w jaki sposób się dostać. Opisujemy stacje metra, jak dostać się na dworzec, a nawet gdzie zaparkować auto.
Wyżywienie. 🍔🍟 Podpowiemy gdzie zjeść, aby było klimatycznie, a przy tym smacznie i rozsądnie cenowo. Staramy się proponować miejsca, które najlepiej oddają charakter danego obszaru USA. Typowo amerykański diner? Albo piekarnia z bajglami? A może klimatyczny bar przy szosie z lat 50-tych, jak ten?
Informacje o odwiedzanych miejscach. Nie tworzymy obszernego Przewodnika po USA, ale dla większości odwiedzanych miejsc załączymy krótki opis, który podpowie Ci, na co warto zwrócić uwagę na miejscu. Ciekawostki historyczne, kulturowe, czy architektoniczne regularnie pojawiają się w naszych planach!
Informacje praktyczne. Każdy plan kończymy zestawieniem informacji, które podpowiadają, gdzie warto robić zakupy, jak korzystać z bankomatów, czy tankować samochód. To zaskakujące, ale… w USA wiele rzeczy działa inaczej niż w Polsce!

 

 


Brzmi dobrze? 🙂
Porozmawiajmy o Twojej podróży do USA!

Napisz wiadomość


 

Sam plan to nie wszystko

Pomagamy w szukaniu noclegów na trasie. Wystarczy wskazać nam budżet lub oczekiwany standard.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w szukaniu lotów, również podpowiemy, na które warto zwrócić uwagę.

Planujesz wynajem auta? Opiszemy, na których stronach warto to zrobić i na co zwrócić uwagę przy rezerwacji.

Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, cały czas jesteśmy dla Ciebie. I zawsze chętnie pomożemy!

 

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Doświadczenie – od ponad 10 lat podróżujemy do USA, starając się wydobyć z każdej podróży jak najwięcej. Po kilkunastu własnych wyjazdach, zaplanowaliśmy już blisko 20 wypraw dla Klientów.
  • Pasja – kochamy podróże i dzielenie się nimi z innymi! Dlatego tworzymy nasz portal, kanał na YouTube i profile w mediach społecznościowych. Tworzenie planów zwiedzania USA to dla nas ogromna satysfakcja.
  • Wiedza – Łukasz interesuje się Stanami Zjednoczonymi od najmłodszych lat, a z wykształcenia jest amerykanistą. Oboje przez lata pracowaliśmy w branży turystycznej. Choć brzmi to nieskromnie, wiemy, że znamy się na podróżach po Ameryce.
  • Zaangażowanie – nigdy nie projektujemy dwóch podróży równocześnie. W pełni poświęcamy się konkretnej wycieczce, co przekłada się na jakość. Potwierdzają to opinie osób, które nam zaufały. Znajdziesz je poniżej.

Opinie o naszych planach podróży po USA

 

Kontakt

Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły swojego planu podróży po USA! Możesz wypełnić poniższy formularz lub napisać do nas bezpośrednio: kontakt@zlukaszem.pl


 

Autorzy:Łukasz, Marta

Komentarze

Dodaj komentarz

Array