Kontakt

kontakt@zLukaszem.pl
facebook  –  Instagram  –  YouTube


 


Cieszymy się, że chcesz z nami porozmawiać. Potrzebujesz podpowiedzi, kompleksowego planu podróży po USA lub Australii, czy może chcesz współpracować?

 

Podpowiedzcie mi. Zaplanujcie moją podróż. Współpracujmy.

 


 

Masz pytania?

 

Wyruszasz w podróż i potrzebujesz porady? Właśnie w tym celu stworzyliśmy trzy grupy na Facebooku: o USA, Australii i Meksyku. Skupiają tysiące osób, zainteresowanych podróżami po tych krajach. Zachęcamy do kontaktu!

Wybierz grupę: USA, Meksyk, Australia, Peru

przesuń

Wolisz porozmawiać bezpośrednio z nami? Wyślij maila lub napisz prywatną wiadomość przez Facebooka. Odpisujemy zwykle w ciągu kilku godzin!

 


 

Organizacja podróży po USA i Australii

 

Zajmujemy się organizacją planów podróży po USA i Australii. Zawierają dokładne trasy zwiedzania „punkt po punkcie”, mapy, opisy atrakcji i konkretne porady: gdzie robić zakupy, co zjeść, jak poruszać się po miastach i wiele więcej. Zapewniamy, że dzięki naszemu wsparciu, Twoja podróż po USA lub Australii będzie niezapomniana.

 

Fragment przygotowanego planu „Świąteczny Nowy Jork”

Podróże są naszą pasją, bez której nie wyobrażamy sobie życia. Mamy za sobą kilka lat pracy w branży turystycznej i wiemy doskonale, jak masowo i nijako podchodzi do swych klientów większość biur podróży, niestety. My rozumiemy, że wyprawa życia musi być perfekcyjna. Na jej zorganizowanie potrzeba czasu, wiedzy i doświadczenia. Jeśli powierzysz nam zaplanowanie swojej podróży, obiecujemy przygotować ją najlepiej, jak to możliwe.

 

Jak dokładnie wygląda nasza praca?

1. Najpierw porozmawiamy. Poznamy lepiej Ciebie, Twoje zainteresowania, oczekiwania i omówimy pomysły na podróż.

2. Następnie rozpoczniemy planowanie. Przygotujemy dokładną trasę zwiedzania na każdy dzień podróży, opis atrakcji, wskazówki i podpowiedzi w zakresie robienia zakupów, wyżywienia i komunikacji miejskiej. Na życzenie do planu podróży dołączymy też rozpisany kosztorys wyprawy, uwzględniający nawet najdrobniejsze wydatki – tak, by ciągle mieć je pod kontrolą.

3. Na koniec zbierzemy wszystko w całość, przygotowując dedykowany mini-przewodnik w formacie A4, gotowy do samodzielnego wydruku.

 

Cena przygotowania planu podróży jest ustalana indywidualnie, choć gwarantujemy, że będzie ona sprawiedliwa i adekwatna do długości podróży, a co za tym idzie – nakładu naszej pracy. Rozpoczyna się od 600 zł. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub przez Facebooka. Tam przeczytasz też wiele recenzji naszych planów.

 

 

Opinia na nasz temat: Świąteczny Nowy Jork i Miami

 

Świetny plan podróży z uwzględnieniem każdego szczegółu!

Mimo niezbyt dużej ilości czasu, jakim dysponowałem, miałem okazję zobaczyć wszystkie najważniejsze punkty NYC oraz poczuć się momentami jak typowy nowojorczyk. Dzięki Łukaszowi zobaczyłem świąteczną atmosferę, jaka panuje w tej wielkiej metropolii, mając pewność, że nie ominę żadnego ważnego punktu.

Bardzo na plus w planie podróży również dodanie kultowych miejsc z burgerami, hot-dogami i innym typowym nowojorskim jedzeniem. Wszystkie dojazdy z/do lotniska oraz poruszanie się po mieście rozpisane perfekcyjnie. Podobał mi się również przygotowany kosztorys, który pozwalał rozplanować wydatki przed podróżą. Po ułożeniu planu nie było najmniejszego problemu z wprowadzaniem modyfikacji oraz uzyskaniem odpowiedzi na pytania, które pojawiały się przed podróżą. Z pewnością przy kolejnej podróży ponownie zwrócę się z prośbą o przygotowanie całej wyprawy.”

przesuń

Mateusz z Kielc: „Świąteczny Nowy Jork i Miami”

 


 

Współpraca

 

Dziękujemy za zainteresowanie. Nie tylko organizujemy plany podróży, ale też publikujemy artykuły i przewodniki, które rocznie czyta ponad 200 tysięcy osób (liczba użytkowników w okresie listopad 2021 – listopad 2022, tendencja silnie wzrostowa). Fotografujemy, piszemy artykuły, nagrywamy filmy. Nigdy nie polecamy czegoś, co kłóci się z naszymi przekonaniami.

Zaprezentowaliśmy restaurację Taste of Chicago, w Powidzu, bo oferuje niesamowite burgery, zachwalane przez żołnierzy US Army. Materiał o hawajskim barze Poke Poke powstał, by pokazać, jak autentyczne jest to miejsce. Aplikacji WikiCamps, którą prezentowaliśmy na naszej stronie, w mediach społecznościowych i odcinkach YouTube, używamy osobiście podczas dosłownie każdej wyprawy do USA i Australii. Zresztą, w sposób naturalny wspominamy o niej przy różnych okazjach, bo zwyczajnie ją uwielbiamy.

Jesteśmy szczerzy w tym, co robimy i chcemy, aby tak nas odbierano. Zajmując się zawodowo turystyką i marketingiem rozumiemy, jak działa wielokanałowe docieranie do konkretnych grup docelowych, ze szczerym przekazem, godnym zaufania. W przypadku chęci współpracy, prosimy o kontakt.