fbpx

Kontakt

kontakt@zLukaszem.pl
facebook  –  Instagram  –  YouTube

 


Cieszymy się, że chcesz z nami porozmawiać. Potrzebujesz podróżniczej podpowiedzi, kompleksowego planu wycieczki, czy może chcesz współpracować?

 

Podpowiedzcie mi. Zaplanujcie moją podróż. Współpracujmy.

 

przesuń

 


Masz pytania?

Wyruszasz w podróż i potrzebujesz pomocy w jej zorganizowaniu? Właśnie w tym celu stworzyliśmy trzy grupy na Facebooku: o USA, Australii i Meksyku. Osobiście staramy się odpisywać na każde pytanie, a gdy nie mamy wiedzy w danym zakresie – prosimy naszych serdecznych przyjaciół, pochodzących z tych krajów, o pomoc.

Wybierz grupę: USA, Meksyk, Australia

przesuń

Wolisz porozmawiać na osobności? Wyślij nam maila lub napisz prywatną wiadomość przez Facebooka.

 


 

Potrzebujesz planu podróży?

 

Fragment przygotowanego planu „Świąteczny Nowy Jork”

Podróże są naszą pasją, bez której nie wyobrażamy sobie życia. Wiele z nich zorganizowaliśmy kompleksowo, zwłaszcza do Stanów Zjednoczonych, ze względu na wykształcenie amerykanistyczne (opisane tutaj).

Mamy za sobą kilka lat pracy w branży turystycznej i wiemy doskonale, jak masowo i nijako podchodzi do swych klientów większość biur podróży. My rozumiemy, że wyprawa życia musi być perfekcyjna. Na jej zorganizowanie potrzeba czasu, zaangażowania, wiedzy i doświadczenia. Jeśli powierzysz nam organizację swojej podróży, obiecujemy przygotować ją najlepiej, jak to możliwe.

    1. Najpierw porozmawiamy. Poznamy dokładnie Twoje oczekiwania.
    2. Następnie rozpoczniemy planowanie. Przygotujemy trasę zwiedzania, kosztorys, opis atrakcji, wskazówki i podpowiedzi w zakresie robienia tanich zakupów, wyżywienia, noclegu, czy komunikacji miejskiej.
    3. Na koniec zbierzemy wszystko w całość, przygotowując dedykowany mini-przewodnik w formacie A4, gotowy do wydruku. Cena przygotowania planu jest ustalana indywidualnie.

 

 

 

Jak to wygląda w praktyce?

 

„Świąteczny Nowy Jork i Miami”

Świetny plan podróży z uwzględnieniem każdego szczegółu!

Mimo niezbyt dużej ilości czasu, jakim dysponowałem, miałem okazję zobaczyć wszystkie najważniejsze punkty NYC oraz poczuć się momentami jak typowy nowojorczyk. Dzięki Łukaszowi zobaczyłem świąteczną atmosferę, jaka panuje w tej wielkiej metropolii, mając pewność, że nie ominę żadnego ważnego punktu.

Bardzo na plus w planie podróży również dodanie kultowych miejsc z burgerami, hot-dogami i innym typowym nowojorskim jedzeniem. Wszystkie dojazdy z/do lotniska oraz poruszanie się po mieście rozpisane perfekcyjnie. Podobał mi się również przygotowany kosztorys, który pozwalał rozplanować wydatki przed podróżą. Po ułożeniu planu nie było najmniejszego problemu z wprowadzaniem modyfikacji oraz uzyskaniem odpowiedzi na pytania, które pojawiały się przed podróżą.

Z pewnością przy kolejnej podróży ponownie zwrócę się z prośbą o przygotowanie całej wyprawy.

przesuńMateusz: Świąteczny Nowy Jork + Miami


 

Współpraca?

 

Publikujemy poradniki oraz recenzje. Fotografujemy, piszemy, nagrywamy filmy. Nigdy nie polecamy czegoś, co kłóci się z naszymi przekonaniami. Zaprezentowaliśmy restaurację Taste of Chicago, w Powidzu, bo oferuje niesamowite burgery, zachwalane przez samych żołnierzy US Army. Materiał o hawajskim barze Poke Poke powstał po to, by pokazać, jak autentyczne jest to miejsce. Aplikacji WikiCamps, którą opisaliśmy nie tylko w sekcji blogowej, ale też dedykowanym artykule, oddzielnej recenzji video i mediach społecznościowych, używamy osobiście podczas dosłownie każdej wyprawy do USA i Australii. Zresztą, w sposób naturalny wspominamy o niej przy różnych okazjach, bo po prostu sami ją uwielbiamy. Jesteśmy szczerzy w tym, co robimy i chcemy, aby tak nas odbierano. To z kolei buduje wartość dodaną dla potencjalnych partnerów. Zajmując się zawodowo turystyką i marketingiem, rozumiemy, że wielokanałowe dotarcie do określonych grup docelowych, ze szczerym przekazem, ma kluczowe znaczenie w budowaniu wizerunku. W przypadku zainteresowania współpracą, prosimy o kontakt mailowy.

 

Sprawdź nas:

 

Przykładowy materiał video: Taste of Chicago w Powidzu

Przykładowe fotografie: dostępne na naszej stronie

Kompleksowe realizacje (artykuły, opisy, fotografie, video): projekt najlepszemorze.pl