Niesamowite jak czas biegnie do przodu. Moi drodzy, już zaczął się sezon wielkiego zatrudniania w USA. 7 grudnia pierwsze targi pracy Camp Leaders! (pozostałe daty śledźcie na bieżąco w zakładce „aktualności” na www.campleaders.com)

Jest więc to wasza ostatnia szansa aby przemyśleć szybciutko raz jeszcze sprawę przyszłych wakacji. Jeśli chcecie przeżyć przygodę życia tak jak Marta, ja, a także kilku znajomych jakich udało mi się przekonać – korzystajcie, póki wciąż jeszcze można! Nie odkładajcie niczego na kolejny rok, bo nikt nie wie jak wasz kolejny rok będzie wyglądać. Jeśli lecieć – to TERAZ. No chyba, że wolicie zwykłe wakacje w Europie. Takie, jakie możecie mieć jeszcze nieskończoną ilość razy…

Ja jednak szczerze i gorąco niczym plaża w Kalifornii polecam wyjazd życia do USA. Sprawa jest banalnie prosta: Rejestrujecie się na www.campleaders.com a następnie umawiam się z wami na spotkanie (bądź inny konsultant). I już – jesteście uczestnikami programu Camp Leaders 2016.

Polecajcie tę ideę znajomym, odsyłajcie ich do mojego bloga, niech też przekonają się że warto. Jeszcze wam za to podziękują.

Zapraszam do kontaktu!

A jako zdjęcie wrzucam mój nowy kubek. Urodzinowy. Pół litra Amerykańskiego Snu 😀

Autorzy:Łukasz

Komentarze

Dodaj komentarz