Za nami spotkanie z konsulem – widzieliśmy zdjęcia amerykańskich parków narodowych. Za nami również spotkanie informacyjne Camp Leaders – widzieliśmy zdjęcia z programu (kampów, a także kilka z USA). Teraz czas przychodzi na Slajdowisko! Tak, tak – duuużo zdjęć z podróży, ale… nie mojej! Mój przyjaciel, Michał zdecydował się pokazać jak wyglądała jego podróż. Już w najbliższy czwartek spotka się z Wami na AWF – w klubie studenckim META. Dobre rozpoczęcie Andrzejek, prawda?

Oto link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/303351839874146/?ref_newsfeed_story_type=regular
Zapisujcie się i przychodźcie. Pyszne piwko w niesamowicie niskich cenach, do tego klimat USA 🙂

Tymczasem u mnie…
Coraz więcej uczestników. Rozmowy, spotkania, pisanie aplikacji. Jest nas coraz więcej i już wiadomo, że w sezonie 2015 znów wyleci komplet uczestników. Tym samym program zostanie oficjalnie zamknięty prawdopodobnie na przełomie stycznia i lutego. Warto więc wziąć się w garść, uzupełnić aplikację i wylecieć do Stanów Zjednoczonych póki jeszcze można. Jeśli ktoś potrzebuje dodatkowego „kopa” to polecam film „Into The Wild” (Wszystko za życie), który dwa dni temu dane mi było zobaczyć. Myślę, że może pomóc w podjęciu decyzji.

My z Martą już układamy plany na te podróż i mimo, iż nie wiemy jeszcze w 100% czy wracamy na kampa, czy może gdzieś indziej – wycieczka na pewno pobije wszystko, co dotychczas robiliśmy. „We’ve got the vision, now let’s have some fun” ~ MGMT 🙂

Raz jeszcze serdecznie zapraszam na Slajdowisko. Do zobaczenia na AWFie! 🙂

W woli podróżniczego przypomnienia: US Route 1 i nasze autko 🙂

 

 

Autorzy:Łukasz

Komentarze

Dodaj komentarz

Array