Cześć,

jak słusznie czytelnik „rgr_91” zauważył, linki do mojego filmu o USA przestały działać… Dlatego, pojawiły się nowe! 🙂 Zobaczymy jak długo, ale powinny funkcjonować, jak należy. Zamieszczam poniżej, a wpis z poprzednimi – usuwam.

 

W gwoli przypomnienia:

USA 2013: Creatures of my Dreams to prywatny i amatorski film, przedstawiający podróż czterech studentów po amerykańskiej ziemi. Marta, Roland, Krzysiek i ja – spędziliśmy w USA ponad 3 miesiące, 10 tygodni pracując na kampie Robin Hood, w stanie Maine. Kolejne cztery to podróż, która rozpoczęła się w Bostonie, a po odwiedzeniu zachodniego wybrzeża – zakończyła w Nowym Jorku.

Film przedstawia życie na kampie oraz naszą podróż po Stanach Zjednoczonych. Trwa ponad trzy i pół godziny, pokazując wszystko takim, jakie jest naprawdę. Jest to ogromna ilość materiału, która obecnie służy przede wszystkim jako wspaniała pamiątka dla mnie i moich przyjaciół.

Pobieranie prawdopodobnie zajmie trochę czasu, lecz mimo to polecam. Zwłaszcza jeśli planujesz podobną podróż, materiał może dostarczyć Ci wielu pomysłów i wskazówek. Mam nadzieję, że film się spodoba! 🙂

Pozdrawiam serdecznie, linki poniżej:

https://dfiles.eu/files/e7879ui99 – cz.1
https://dfiles.eu/files/d94w63b7i – cz.2

Poniżej kilka losowych klatek filmu:

Autorzy:Łukasz

Komentarze

Dodaj komentarz

Array