Cześć, weekend za nami. Spędziliśmy go na promowaniu studenckich wyjazdów do USA!

Piątek to dzień spędzony na AGH. Plakaty Camp Leaders możecie znaleźć w Budynku Głównym oraz centrum SJO. Mimo że Dział Spraw Zagranicznych akademii nie był skłonny do współpracy (w poniedziałek obiecali zadzwonić i poinformować, czy nam pomogą), to właściciele punktów ksero byli BARDZO pomocni, za co serdecznie im dziękuję!

Tak więc jeśli macie w planach kopiowanie dokumentów, książek i zadań to, w zależności od tego, gdzie akurat się znajdujecie, uderzajcie do tych punktów:

1) Ksero Biz2 (w podziemiach Budynku Głównego)
2) Ksero Copy Shop (obok 'Obieżyświata’, na pierwszym piętrze)

Niesamowicie mili ludzie, którzy bardzo, bardzo chętnie pomogli nam wesprzeć tę inicjatywę, więc odwdzięczmy się im za to 🙂
Plakaty znaleźć można też w kilku innych punktach, więc miejcie oczy szeroko otwarte, bo wyglądają ślicznie.

Gdy już pokserujecie i poczujecie ochotę na piwko, to tylko i wyłącznie w słynnej Górze Olimp! Jeden z właścicieli na słowa ’Wyjazd do USA, plakat’ wyszedł zza lady i sam wybrał najlepsze miejsce, pozwalając mi zakryć jakieś inne, przedawnione postery! 😀 Dziękuję serdecznie! A piwo jabłkowe… the best.

Wracając do tematu weekendu… Ekipa z naszej amerykańskiej wycieczki zawitała do Krakowa i znów, przez dwa dni mogliśmy się poczuć, jak za oceanem. Fajnie spędzić razem trochę czasu… Następny przystanek: nasza wizyta w Poznaniu! Pozdrawiam Was, chłopaki! 🙂

Autorzy:Łukasz

Komentarze

Dodaj komentarz

Array