Center For American Studies uczy o Ameryce – jej kulturze, historii, ekonomii i prawie. W marcu na naszym Facebooku zaprosiliśmy Was na wspólne spotkanie podczas szkoły letniej CFAS, a dziś oficjalnie ogłaszamy naszą regularną współpracę.

zLukaszem i Center For American Studies - współpracaW trakcie tegorocznych wakacji Center For American Studies organizuje szkołę letnią: Summer School in American Law, Politics & Economy. W jej trakcie eksperci z kilku krajów wytłumaczą specyfikę i złożoność USA, we wskazanych w nazwie szkoły obszarach. Moją rolą będzie urozmaicenie tych bardzo szczegółowych zajęć o luźne, po części turystyczne spojrzenie na Amerykę. Jednym z zagadnień, które chciałbym poruszyć, jest historia i wpływ na kraj tak istotnych szos, jak Lincoln Highway i słynna Route 66. Brzmi ciekawie? Jeśli tak, to zapraszam serdecznie na spotkanie!

Jeżeli interesujesz się Stanami Zjednoczonymi, rozważ wzięcie udziału w szkole, bo z pewnością warto. Jest ona darmowa, dzięki wsparciu Ambasady USA w Warszawie, lecz liczba miejsc została ograniczona. Zapisz się na zajęcia, wypełniając formularz na stronie Center For American Studies.

 

 

To jednak nie koniec. Planujemy bowiem więcej działań, współpracując merytorycznie i kreatywnie. Wszystko po to, by dostarczać Wam ciekawych i rzetelnych informacji o Ameryce. Śledź więc wydarzenia Center For American Studies i naszą stronę na bieżąco, bo wiele dobrego pojawi się tu niebawem! 🙂

 

Interesujesz się Stanami?
Przeczytaj nasz przewodnik po USA.

Przewodnik po USA

Przewodnik po USA – przyciągającym jak magnes kraju, w którym znane z filmów krajobrazy łączą się z fascynującą kulturą i wszechobecnym dążeniem do bycia...
Czytaj więcej

 

Autorzy:Łukasz

Komentarze

Dodaj komentarz

Array